pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2346

Zdrowie i relaks na Gwiazdkę - 10% zniżki na bony podarunkowe!

Artykuł sponsorowany:

Święta zbliżają się wielkimi krokami i znów pojawia się dylemat jaki prezent wybrać. Często zastanawiamy się, czy dany podarunek przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Bon podarunkowy na masaż może być idealnym rozwiązaniem.

Fizjoterapia Justyna Grodoń


W tym roku przygotowałam dla Państwa świąteczną promocję. Do każdego zakupionego bonu podarunkowego zostanie naliczona zniżka w wysokości 10%. Promocja trwa do 24.12.2018. Mogą Państwo dokonać zakupu na dowolną usługę lub za dowolną kwotę. W ten sposób obdarowana osoba, z moją fachową pomocą, wybierze to, co dla niej najlepsze.

W mojej ofercie znajdą Państwo takie zabiegi jak:

Masaże relaksacyjneTo świetna okazja, by odpocząć od pędzącego świata. To czas tylko dla siebie i swoich zmysłów.

Fizjoterapia Justyna Grodoń


Wizyta fizjoterapeutycznaBędzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które obciążone są różnymi chorobami bądź dolegliwościami bólowymi.

Fizjoterapia Justyna Grodoń


Wizyta domowaTa forma fizjoterapii skierowana jest do ludzi starszych lub osób, które z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć do gabinetu.

Szczegółowa oferta zabiegów dostępna jest na mojej stronie internetowej: www.masazpszczyna.pl.

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Państwu spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Państwa pomyślnością i szczęściem.
43-200 Pszczyna
ul. Sznelowiec 12B/4

kom. 515 940 948