pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 listopada 2018
  • 10 grudnia 2018
  • wyświetleń: 27291

[ANKIETA] Sławomir na Dni Pszczyny 2019? Czytelnicy wybrali gwiazdę!

Do Dni Pszczyny 2019 jeszcze wiele miesięcy, ale już trwają przygotowania do największej imprezy rozrywkowej w naszym mieście. W tym roku duży wpływ na wybór wokalistów mają mieszkańcy! Od piątku, 30 listopada do niedzieli, 9 grudnia na portalu pless.pl uruchomiona była ankieta, w której czytelnicy mogli wybierać gwiazdy Dni Pszczyny spośród kilkunastu artystów. W internetowym głosowaniu wygrał Sławomir!

Sławomir
W styczniu poznamy dokładny program Dni Pszczyny 2018. W głosowaniu internetowym mieszkańcy zadecydowali, że najchętniej widzieliby w naszym mieście Sławomira · fot.


Na początku listopada wspólnie z Pszczyńskim Centrum Kultury poprosiliśmy Was o podanie w komentarzach tych artystów, których chcielibyście zobaczyć w naszym mieście w dniach 24 oraz 25 sierpnia, podczas Dni Pszczyny 2019. Ta inicjatywa spotkała się z Waszym dużym entuzjazmem i w krótkim czasie wymieniliście multum zespołów i muzyków, których pragnęlibyście usłyszeć na żywo, ze sceny w naszym mieście.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, długa lista została przekazana do PCKulu, gdzie zweryfikowano możliwość udziału artystów w przyszłorocznych Dniach Pszczyny. Niestety nie wszyscy zaproponowani przez Was muzycy mają wówczas wolny termin. Niestety również nie wszyscy artyści, w tym Dawid Podsiadło, o którego wielokrotnie prosiliście, występują na tego typu niebiletowanych imprezach.

Ostatecznie powstała lista trzynastu zespołów / muzyków, którą umieściliśmy w poniższej ankiecie. Wasze głosy zbieraliśmy od 30 listopada do 9 grudnia. Ostatecznie najwięcej głosów zebrał Sławomir (25%). Drugie miejsce zajął zespół Łąki Łan, a trzecie Happysad.W poniedziałek w rozmowie z naszą redakcja Michał Czernek, dyrektor Pszczyńskiego Centrum Kultury potwierdził, że ankieta będzie miała decydujące znaczenie przy tworzeniu programu przyszłorocznych Dni Pszczyny, dotyczy to zarówno zwycięzcy głosowania, jak i pozostałych wykonawców. Dokładny program wydarzenia poznamy w styczniu.

Póki co, musimy uzbroić się w cierpliwość, ale zachęcamy do posłuchania najbardziej znanego hitu Sławomira, czyli "Miłość w Zakopanem".

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA