pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 października 2018
  • wyświetleń: 18316

Zmarł Adam Zien. W niedzielę został wybrany na radnego

We wtorek, 23 października zmarł Adam Zien, radny elekt Rady Gminy Kobiór na kadencję 2018 - 2023.

Adam Zien


Adam Zien miał 49 lat. Był żonaty, miał czworo dzieci. Jego pasją było wędkarstwo i szeroko pojęta turystyka. W 2017 roku pielgrzymował pieszo do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela.

W wyborach samorządowych ubiegał się o stanowisko radnego Gminy Kobiór z listy Komitetu Wyborczego Wyborców "Społeczny Komitet". W okręgu nr 12 zdobył 75 głosów i pokonał swoją kontrkandydatkę, otrzymując tym samym mandat do Rady Gminy.

- Mężczyzna został wybrany na radnego, ale sesja jeszcze się nie odbyła, nie złożono ślubowania, w związku z tym mandat będzie nieobsadzony. Po zebraniu pierwszej sesji, Rada powiadomi Delegaturę o tej sytuacji, wtenczas podejmiemy odpowiednie kroki (będzie to ogłoszenie wyborów uzupełniających - przyp. red.) - poinformował nasz portal Andrzej Adamek, dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bielsku-Białej.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.