pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 października 2018
  • 25 października 2018
  • wyświetleń: 10729

[WIDEO] Kandydaci na burmistrza dziękują wyborcom za oddane głosy

Dariusz Skrobol w rozmowie z naszą redakcją skomentował wynik tegorocznych wyborów i podziękował wyborcom za oddane głosy. Zapowiedział, że wspólnie z radnymi Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego będzie do dyspozycji mieszkańców.- Z całego serca chciałem podziękować za powierzone mi zaufanie. Mandat, którym państwo mnie obdarzyliście daje mi ogromny zapał do pracy - powiedział Dariusz Skrobol. - Dzisiaj mogę zagwarantować państwu, że przez kolejne pięć lat zrobimy wszystko, aby nie nadużyć państwa zaufania. Pszczyna dalej będzie się rozwijać, będziemy wspólnie tworzyć naszą małą ojczyznę - zapewnił.

Podziękowania swoim wyborcom złożyła również kandydatka na burmistrza, Marcela Kanafek-Lewandowska. Ich treść publikujemy poniżej.

Szanowni Państwo

Wszystkim Wyborcom serdecznie dziękuje za oddane głosy na moją kandydaturę zarówno na Urząd Burmistrza Pszczyny jak i Radnej Rady Miejskiej. Dziękuje za zaufanie, którym mnie Państwo ponownie obdarzyliście , jednocześnie zobowiązuje się do  dalszej służby na rzecz mieszkańców. 

Panu Burmistrzowi Dariuszowi Skrobolowi gratuluję wygranej w wyborach. 

Ponadto gratuluję wszystkim radnym, a zwłaszcza startującym z list PiS. Jest to ogromny sukces otrzymania 7 mandatów w Radzie Miejskiej. W poprzedniej kadencji nie udało się to naszym kandydatom, teraz dzięki Państwa głosom i dużemu zaangażowaniu całej naszej drużyny osiągnęliśmy sukces.
Dziękuje za pomoc, wsparcie, za trud włożony w kampanię.

Wszystkim życzę dalszych sukcesów i liczę na dobrą współpracę.

Marcela Kanafek -Lewandowska


Wyborcom podziękował także Przemysław Wieczorek, kandydat KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego.

Szanowni Państwo, dziękuję bardzo za udział w wyborach samorządowych. Szczególnie serdeczne podziękowania składam tym wszystkim, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem i oddali głos na moją osobę oraz na Kandydatów KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego.

Panu Burmistrzowi, Dariuszowi Skrobolowi, gratuluję, życzę sukcesów w zarządzaniu gminą Pszczyna i bardziej wydajnego wykorzystania Jej wielkiego potencjału.

Dziękuję również kandydatom KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego, którzy pomimo wielu niesprzyjających okoliczności, wykonali kawał solidnej pracy i wyrazili chęci decydowania o przyszłości Pszczyny.

Przemysław Wieczorek

Oskar Piecuch / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.