pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 października 2018
  • wyświetleń: 10983

Pawłowice: Franciszek Dziendziel pokonał Grzegorza Nogłego o 2,38%

Franciszek Dziendziel przez kolejne pięć lat będzie piastował stanowisko wójta Pawłowic. W wyborach samorządowych pokonał Grzegorza Nogłego o 167 głosów, czyli 2,38% .

Franciszek Dziendziel
Franciszek Dziendziel został wybrany na wójta Pawłowic. · fot. mat. wyborcze


Walka o stanowisko wójta Pawłowic okazała się jedną z najbardziej emocjonujących wyborczych batalii w naszym powiecie, a o jej ostatecznym wyniku zadecydowało niewiele ponad 2% głosów.

W głosowaniu na wójta wyborczych wygrał Franciszek Dziendziel. Zdobył 3580 głosów, czyli 51,19%. Wynik ten zagwarantował obecnemu wójtowi kolejną kadencję. Kontrkandydat Grzegorz Nogły przekonał do siebie 3413 wyborców (48,81%).

wyniki burmistrz pawłowice dziendziel nogły


- Bardzo dziękuję wszystkim Mieszkańcom, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych 21 października. Szczególnie dziękuję każdemu, kto w tych wyborach swój głos przekazał kandydatom na radnych z KWW Franciszka Dziendziela i mojej osobie. Wasze głosy zdecydowały o tym, kto będzie przez najbliższe 5 lat radnym i wójtem - podziękował Franciszek Dziendziel na facebooku. - To Państwo 21 października, wybierając swoich przedstawicieli, zdecydowaliście o dalszym rozwoju naszej małej ojczyzny. Działając wspólnie, realizując nasz program wyborczy i powierzone nam zadania, wprowadzimy naszą gminę na kolejny etap rozwoju - dodał.

- Dziękuję za okazane zaufanie i oddane głosy na mnie oraz na kandydatów z mojego Komitetu. Niestety nie będzie mi dane służyć Państwu jako Wójt Gminy. Chciałbym serdecznie pogratulować panu Franciszkowi Dziendzielowi, życząc pomyślności i samych dobrych decyzji! - skomentował wyniki wyborów Grzegorz Nogły.

Dodajmy, że w gminie Pawłowice frekwencja wyborcza wyniosła 51.59%.

Oskar Piecuch / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.