pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 października 2018
  • wyświetleń: 12123

[ZDJĘCIA] Kandydaci na stanowisko burmistrza Pszczyny już głosowali

Od godziny 7.00 mieszkańcy udają się do urn, by wybrać osoby, które przez najbliższe pięć lat będą decydowały o losach naszej gminy. Kandydaci ubiegający się o stanowisko burmistrza Pszczyny również oddali swoje głosy.

Wybory 2018
Marcela Kanafek-Lewandowska z mężem i synem · fot. pless.pl


Jako pierwsza, kwadrans po godzinie 10.00 w obwodowej komisji nr 3 w Pszczynie, czyli na osiedlu Daszyńskiego głos oddała Marcela Kanafek-Lewandowska. Kandydatce Prawa i Sprawiedliwości podczas głosowania towarzyszyli mąż oraz syn.

Wybory 2018
Dariusz Skrobol · fot. pless.pl


Niespełna półtorej godziny później w lokalu wyborczym na osiedlu Piastów (w obwodowej komisji nr 13) głosował kandydat Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego - Dariusz Skrobol.

Wybory 2018
Przemysław Wieczorek · fot. pless.pl


Tuż po godzinie 16.00 o karty do głosowania w lokalu w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Bogedaina (obwodowa komisja nr 1) poprosił z kolei Przemysław Wieczorek, kandydat KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego.

Przypominamy, że wszystkie lokale wyborcze zostaną zamknięte punktualnie o godzinie 21.00.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.