pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 października 2018
  • 18 października 2018
  • wyświetleń: 11253

[WIDEO] Dariusz Skrobol odpowiadał na pytania czytelników

Dariusz Skrobol był w czwartek gościem wideo czatu pless.pl z kandydatami na urząd burmistrza Pszczyny. Materiał był emitowany na żywo. Zapis rozmowy możecie obejrzeć poniżej.

Loading...


Idea wydarzenia była bardzo prosta. Od 16 do 18 października każdego dnia o godzinie 12.00 rozpoczynaliśmy na Facebooku transmisję na żywo, w której uczestniczyli kandydaci na burmistrza Pszczyny. W trakcie około 30-minutowej transmisji na żywo internauci mogli zadawać pytania. Zachęcaliśmy także do wpisywania pytań w komentarzach pod artykułami z zapowiedziami wideo czatów - najciekawsze z nich były odczytywane kandydatom.

W czwartek przez około 30 minut kandydat KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe odpowiadał na pytania, które pod transmisją na żywo zamieszczali czytelnicy portalu pless.pl, a także te, które wcześniej zostały zadane w komentarzach pod zapowiedzią nagrania. Łącznie odnotowaliśmy kilkadziesiąt zagadnień, z których wybraliśmy kilkanaście najciekawszych.

new, ab / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.