pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 października 2018
  • 17 października 2018
  • wyświetleń: 18601

Marcela Kanafek-Lewandowska odpowiadała na pytania czytelników

Marcela Kanafek-Lewandowska była w środę gościem wideo czatu pless.pl z kandydatami na urząd burmistrza Pszczyny. Materiał był emitowany na żywo. Zapis rozmowy możecie obejrzeć poniżej.

Loading...


Idea wydarzenia jest bardzo prosta. Od 16 do 18 października każdego dnia o godzinie 12.00 rozpoczynamy na Facebooku transmisję na żywo, w uczestniczą kandydaci na burmistrza Pszczyny. W trakcie około 30-minutowej transmisji na żywo internauci mogą zadawać pytania. Zachęcamy także do wpisywania pytań w komentarzach pod artykułami z zapowiedziami wideo czatów - najciekawsze z nich są odczytywane kandydatom.

W środę przez kilkadziesiąt minut kandydatka KW Prawo i Sprawiedliwość na burmistrza Pszczyny odpowiadał na pytania, które pod transmisją na żywo zamieszczali czytelnicy portalu pless.pl, a także te, które wcześniej zostały zadane w komentarzach pod zapowiedzią nagrania. Łącznie odnotowaliśmy kilkadziesiąt zagadnień, z których wybraliśmy kilkanaście najciekawszych.

Plan wideo czatów z kandydatami na burmistrza Pszczyny:

new, ab / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.