pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 września 2018
  • wyświetleń: 13549

[WIDEO] Samochód nie zatrzymał się przed przejściem, blisko potrącenia

Na ulicy Korfantego w Pszczynie doszło do kolejnej niebezpiecznej sytuacji. Jeden z samochodów nie zatrzymał się przed przejściem, gdy na drugą stronę przechodziła piesza.Na redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy kolejne wideo z ulicy Korfantego. Tym razem z 12 września. Na nagraniu widać jak piesza przechodzi z psem na pasach. Samochód jadący w stronę budynku sądu zatrzymuje się przed przejściem, ale jadący z naprzeciwka pojazd już nie.

W tym miejscu należy odnotować, że kierowcy często zwracają uwagę, że w związku z zaparkowanymi pod "Bajaderą" pojazdami piesi ukazują się im w ostatniej chwili. Wideo z powyższego zdarzenia przesłane zostało już również do Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, która zajmie się tą sprawą.

Warto dodać, że przed kilkoma dniami opublikowaliśmy film z tego samego miejsca, na którym widać jak rowerzysta przejeżdża na jednośladzie przez przejście i wyhamowuje w ostatniej chwili unikając zderzenia z samochodem - artykuł znajdziecie tutaj: wiadomosci.pless.pl/54731-wideo-rowerzysta-na-przejsciu-dla-pieszych-cudem-uniknal-zderzenia-pszczyna.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA