pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2139

W liceum pojawią się gazowe kotły kondensacyjne nowej generacji

Lada dzień ruszą prace związane z wymianą starych kotłów centralnego ogrzewania w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Pszczynie.

umowa
W budynku liceum pojawią się nowe kotły · fot.


Starosta pszczyński, Paweł Sadza oraz członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego, Grzegorz Nogły podpisali umowę z wykonawcą na wymianę źródła ciepła i instalacji ciepłej wody użytkowej w budynku ZSO w Pszczynie przy ul. 3 Maja 7.

- Stare kotły wymienimy na gazowe kotły kondensacyjne nowej generacji, które będą bardziej ekonomiczne i pozwolą zmniejszyć zużycie gazu w sezonie grzewczym - mówi starosta pszczyński, Paweł Sadza.

Plac budowy został już przekazany wykonawcy - PHU "Puchałka" Stanisław Puchałka z Pszczyny, który wykona zadanie za niemal 220 tys. zł.

Prace będą polegać na wymianie istniejących kotłów na dwa nowe kotły gazowe kondensacyjne, częściowej wymianie instalacji c.o. w obrębie kotłowni, zabudowie instalacji ciepłej wody użytkowej wraz z podgrzewaczem oraz wykonaniu pozostałych robót towarzyszących.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA