pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 lipca 2018
  • 7 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5706

Pszczyna walczy o film z lotu ptaka i jego emisję w stacji Planete+

Pszczyna została zgłoszona do udział w plebiscycie "Polska z góry" organizowanym na zlecenie ITI Neovision. Do wygrania jest program z lotu ptaka o Pszczynie w stacji Planete+. Dobry wynik naszego miasta zależy od Waszych głosów.

rynek, kościół, starówka, lotnicze
Pszczyński rynek z lotu ptaka · fot.


"Polska z góry" to seria programu emitowanym na kanale Planete+. W odcinkach pokazywane są miejscowości i krajobrazy z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy. Podobnie jak w roku poprzednim powstanie również program specjalny, na którym pokazane zostaną zakątki miejscowości, która wygra plebiscyt.

W 2017 roku laureatem konkursu była wieś Pokrzydowo z województwa kujawsko-pomorskiego. Aby Pszczyna mogła powtórzyć jej sukces, potrzeba Waszych głosów. Można je oddawać na stronie twoje-miasto.planeteplus.pl, do czego zachęcamy!

Głosowanie trwa do 1 sierpnia. Wyniki poznamy 10 sierpnia. Plebiscyt wygra miejscowość, która zdobędzie proporcjonalnie najwięcej głosów (liczba głosów w stosunku liczby mieszkańców danej miejscowości według GUS).

Na zachętę publikujemy materiał nakręcony u ubiegłorocznego laureata:

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.