Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 17 maja 2018
  • 28 maja 2018
  • wyświetleń: 4975

Święto fryzjerstwa w PZS nr 1 - pokaz Wicemistrza Polski Tomasza Sobocika

W poniedziałek, 21 maja w PZS nr 1 odbył się VI Powiatowy Konkurs Fryzjerski połączony z I Świętem Fryzjerstwa. Do udziału w zmaganiach konkursowych zgłosiło się 8 uczennic.Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu fryzury inspirowanej dowolną porą roku. Na ocenę jury wpływ miał całościowy wizerunek modelki czyli fryzura oraz wcześniej przygotowany makijaż i strój. Jury tegorocznego p konkursu prace oceniało w składzie:
Pani Dorota Wójcik - doradca handlowy firmy WELLA,
Pan Mariusz Puchałka - twórca marki Puchałka Hair Akademy,
Pan Tomasz Sobocik - wicemistrz Polski we fryzjerstwie męskim,
Pan Mateusz Libera - absolwent naszej szkoły, właściciel salonu fryzjerskiego.

Podczas zmagań konkursowych Tomasz Sobocik wykonał pokaz fryzjerski wykonując fryzurę dzięki której wcześniejszemu wykonaniu został wicemistrzem Polski fryzjerstwa męskiego. Uczniowie mieli okazję zobaczyć najlepszy sprzęt fryzjerski oraz zadać pytania dotyczące udziału w mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach świata do których pan Tomasz właśnie się przygotowuje. Spotkanie z panem Tomaszem było dla młodzieży bardzo ciekawym doświadczeniem. W trakcie imprezy został również na scenie zaprezentowany pokaz taneczno-fryzjerski przygotowany prze uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Józefy Waliczek.

VI Powiatowy Konkurs Fryzjerski oraz I Święto Fryzjerstwa - 21.05.2018 · fot. PZS nr 1


Po zakończonych zmaganiach konkursowych Jury przyznało nagrody następującym uczestniczkom:
  • miejsce I - Justyna Dzida
  • miejsce II - Marta Malcharek
  • miejsce III - Katarzyna Mandla


Uczestniczka Justyna Dzida otrzymała również nagrodę publiczności oraz nagrodę specjalną ufundowaną przez Pana Mateusz Liberę. Bardzo dziękujemy za udział w uroczystości wszystkim uczestniczkom, zaproszonym gościom oraz wszystkim tym, dzięki którym impreza mogła się odbyć.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.