Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 listopada 2017
  • wyświetleń: 1908

Sztab WOŚP w Suszcu czeka na wolontariuszy

Chcesz zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Sztab w Suszcu zaprasza w swoje szeregi! 26. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia, a jego celem będzie pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

W tym roku wprowadzono nowe formy zgłaszania się wolontariuszy. Rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony wolontariusze.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia należy udać się do Sztabu, aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza.

Rekrutacja w sztabie - standardowa, dotychczasowa forma - wolontariusz kontaktuje się ze sztabem i udaje się na spotkanie ze wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem:
  • należy pobrać "Ankietę wolontariusza" dostępną na stronie: www.kulturasuszec.pl, wypełnić ją czytelnie (drukowanymi literami)
  • przygotuj zdjęcie wyłącznie w wersji elektronicznej w rozdzielczości 800x800 pikseli, format jpg. Pamiętaj zdjęcie na identyfikatorze będzie wyglądało dokładnie tak samo jak zdjęcie, które dostarczysz. Zdjęcie musi być dobrze wykadrowane, jasne, przedstawiające twarz wolontariusza.
  • wypełnioną ankietę oraz zdjęcie należy złożyć do 23 listopada w biurze GOKu.


Wszelkich informacji udziela p. Katarzyna Krzempek, tel. (32) 212-44-91 lub kasia@kulturasuszec.pl.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.