Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 sierpnia 2017
  • 12 października 2017
  • wyświetleń: 1591

Koncert Primitivo Oleś Brothers & Antoni Gralak w Suszcu

Za nami:

12 października 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszczu odbędzie się koncert PRIMITIVO OLEŚ BROTHERS & ANTONI GRALAK.
OLEŚ BROTHERS & ANTONI GRALAK "PRIMITIVO" - najnowszy materiał trzech wybitnych osobowości polskiego jazzu, Antoniego "Ziuta" Gralaka, który swoją trąbką nadał szlif najważniejszej ścieżce polskiego off jazzu oraz braci Marcina Olesia i Bartłomieja Olesia, "rytmicznego dream teamu" jak napisał o nich niemiecki magazyn JazzZeitung, uznanych przez kolegium JazzPRESS i RadioJAZZ.FM za najlepszych artystów w kategorii POLSKI JAZZOWY WYKONAWCA ROKU 2016.

Artyści we wspólnym projekcie szukają odpowiedzi na pytanie, jak brzmiałaby muzyka u swego zarania. Eksplorując terytorium dźwięków pierwotnych z całego świata, nie ograniczają się jednak do odgrywania skrupulatnie odnalezionej muzyki, ale przenoszą ją do czasów współczesnych, odnajdując w niej zagubione ogniwo kanonu improwizacji.PRIMITIVO prezentowane na festiwalach w Polsce i za granicą każdorazowo zachwyca publiczność swym bezpretensjonalnym, prostym pięknem.

Skład:
Antoni Gralak - trąbka
Marcin Oleś - kontrabas
Bartłomiej Oleś - perkusja

Miejsce: GOK Suszec - Suszec, ul. Ogrodowa 22

Data: 12 października 2017 r.

Bilety: 25 PLN (do 12 września 20 PLN)

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.