pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 28 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2946

[ZDJĘCIA] I Szkolny Konkurs Fryzjerski w PZS nr 1

27 kwietnia w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie odbył się I Szkolny Konkurs Fryzjerski dla uczniów PZS nr 1. W konkursie rywalizowało 9 uczennic z klas fryzjerskich.

I Szkolny Konkurs Fryzjerski w PZS nr 1 - 27.04.2017 · fot. PZS nr 1


Temat konkursu "Baśniowy Świat Disneya" był kontynuacją konkursu powiatowego, jaki zorganizowany został w marcu. Warsztaty szkolne PZS nr 1 wypełniły się na 2 godziny wróżkami i księżniczkami - nie zabrakło również Myszki Miki i Cruelli De Mon. Konkurs odbywał się w radosnej - baśniowej wręcz atmosferze, dzięki czemu wszyscy się świetnie bawili, a stres opuścił uczestniczki zaraz po wylosowaniu "zaczarowanego" lustra.

Po upływie wyznaczonego czasu zaprezentowane zostały wykreowane przez uczennice fryzury, które oceniło Jury w składzie: Jolanta Puchałka - właścicielka Puchałka Hair Akademy, Mateusz Libera - właściciel Studio Mateusz Libera, Dariusz Chromik - kierownik warsztatów PZS nr 1, Jarosław Wojciech -
nauczyciel przedmiotów mechanicznych PZS nr 1.

I Szkolny Konkurs Fryzjerski w PZS nr 1 - 27.04.2017
I Szkolny Konkurs Fryzjerski w PZS nr 1 - 27.04.2017 · fot. PZS nr 1


Laureatkami konkursu zostały:
  • I miejsce - Martyna Walecka z klasy III c,
  • II miejsce - Wiktoria Mikołajun z lasy I d,
  • III miejsce oraz nagroda specjalna - Dominika Janosz II c.


Fundatorami nagród w konkursie byli: Puchałka Hair Academy, Studio Mateusz Libera, Avanti, Creativo.

- Zainteresowanych kształceniem w zawodzie dającym duże możliwości zapraszamy do złożenia dokumentów w naszej szkole, szczególnie w klasach Technikum Usług Fryzjerskich z innowacją Kosmetyka, który umożliwia otworzenie własnego salonu zaraz po maturze oraz dalszy rozwój w zawodzie fryzjera stylisty, jak i w zawodach pokrewnych - zachęcają pracownicy PZS 1.

I Szkolny Konkurs Fryzjerski w PZS nr 1 - 27.04.2017
I Szkolny Konkurs Fryzjerski w PZS nr 1 - 27.04.2017 · fot. PZS nr 1

Gabriela Wiencek, Sylwia Piech-Hennek, Monika Paszek

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.