pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2017
  • 15 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 9299

Przedświąteczne zakupy: do której będą czynne w sobotę sklepy?

Za nami:

Tradycyjnie przed świętami trwa zakupowa gorączka. Od czwartku, szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych, na parkingach największych sklepów jest tłok. Zakupy będzie można jeszcze zrobić w sobotę, choć tego dnia większość sklepów będzie czynna krócej.

sklep inter marche, brico marche
Market Intermarche w Pszczynie w sobotę będzie czynny do 15.00. · fot. BM / pless.pl


Sprawdziliśmy jak będą 15 kwietnia wyglądać godziny otwarcia największych sklepów w Pszczynie. Markety Kaufland, Aldi oraz Tesco będą czynne do godziny 18.00. Godzinę wcześniej zamknięty zostanie market Carrefour. Do 17.00 czynne będą też punkty sieci Delikatesy Centrum.

Lidl i Biedronka zostaną zamknięte w Wielką Sobotę o godzinie 16.00. Do 15.00 zakupy będzie można zrobić w markecie Intermarche.

sklep biedronka w Ćwiklicach
Biedronka będzie otwarta w sobotę do 16.00. · fot. BM / pless.pl


Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny to dni ustawowo wolne od pracy. 16 oraz 17 kwietnia handlować mogą tylko właściciele sklepów lub osoby wykonujące umowę o dzieło.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.