pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 12 marca 2017
  • wyświetleń: 20899

15-letnia "Milky" z Góry prowadzi popularny kanał na YouTubie

Mieszkająca w Górze Emilia od 11. roku życia próbuje swoich sił w serwisie YouTube. W tej chwili na swoim koncie ma prawie 340 tysięcy wyświetleń oraz ponad 19 tysięcy subskrypcji!

Emilia, Milky, 15-latka z Góry
15-letnia Emilia z Góry odnosi sukcesy na YouTubie · fot. youtube.com


15-latka z Góry pod pseudonimem Milky publikuje filmy dotyczące gry Minecraft. - Wszystko zaczęło się, gdy miałam 8 lat. Przyszedł do mnie sąsiad i zaproponował, bym zagrała z nim w Minecrafta. Podczas mojej pierwszej gry nie umiałam nawet postawić klocka - wspomina Emilia.

Wkrótce potem przyszedł czas, że oglądała kanały youtuberów i postanowiła, że zacznie robić to co oni. W wieku 11 lat założyła swój pierwszy kanał na YouTubie - msemcia89. W ciągu niespełna dwóch lat miała 180 subskrybentów. Po tym czasie postanowiła usunąć kanał i założyć nowy - mcia tv. Po różnych perturbacjach, 8 lutego 2015 roku opublikowała pierwszy film pod pseudonimem Milky. Od tamtej pory ma prawie 340 tysięcy wyświetleń oraz ponad 19 tysięcy subskrybentów.

Filmy 15-letniej Emilii można oglądać na kanale: www.youtube.com/c/vMilkyy.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.