Wiadomości

  • 22 września 2016
  • wyświetleń: 6464

Zapraszamy do Bezpłatnego Dziennego Domu Opieki Medycznej

Artykuł sponsorowany:

W październiku w Kobiórze przy ul. Centralnej 12 (tj. na piętrze budynku przychodni Kobimed) uruchomiony zostanie Dzienny Dom Opieki Medycznej (DDOM Kobimed), który będzie udzielał bezpłatnego wsparcia osobom starszym wymagającym codziennej opieki medycznej.

Kobimed


Zgodnie ze standardem określonym przez Ministerstwo Zdrowia w ramach DDOM Kobimed, we wszystkie dni robocze w godzinach od 7.30 do 16.30 zapewnimy dla naszych podopiecznych m.in. bezpłatną opiekę pielęgniarską, kompleksową rehabilitację, terapię zajęciową, opiekę psychologiczną i logopedyczną, konsultacje z lekarzami różnych specjalizacji, edukacje w zakresie samoopieki i samopielęgnacji a także wyżywienie i w razie konieczności transport do i z DDOM.

Pacjentami DDOM Kobimed mogą zostać osoby starsze (głównie po 65 r.ż), niesamodzielne, które wymagają codziennej opieki medycznej i w okresie ostatniego roku udzielane im były świadczenia szpitalne. Wsparcie kierowane jest do mieszkańców powiatu pszczyńskiego, tyskiego i mikołowskiego i finansowane jest ze środków UE w ramach projektu "Kobimed - Dzienny dom opieki medycznej".

Trwa nabór pacjentówSzczegółowe informacje na temat wsparcia dostępne są na stronie internetowej http://www.kobimed.pl w zakładce DDOM Kobimed oraz pod numerem tel. 32 328-84-34.

Kobimed


Dzienny Dom Opieki Medycznej Kobimed
ul. Centralna 12
43-210 Kobiór
Tel. 32 328-84-34