pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 26 lipca 2016
  • wyświetleń: 1345

Turnieju Plażówki o Puchar Menadżera GOSiR - galeria zdjęć

Zeszłoroczni zwycięzcy ponownie wygrali w Turnieju Plażówki o Puchar Menadżera GOSiR Goczałkowice-Zdrój, który odbył się w ubiegłą sobotę (23 lipca). Para Gepfert / Mach wzięła rewanż za przegraną w grupie z braćmi Janus i zwyciężyła w całym turnieju. W meczu o trzecią lokatę ze zwycięstwa cieszyła się para Turski / Franek, która pokonała krakowską parę Flaszowski / Dziadoń.

Turniej Siatkówki Plażowej w Goczałkowicach-Zdroju - 23.07.2016 · fot.


Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim na 12 zespołów, jeden set do 21 pkt. Na zakończenie siatkarskich zmagań na piasku organizator Paweł Kanik wręczył zwycięzcą okolicznościowe koszulki, puchary oraz okazałe nagrody. Organizatorem oraz fundatorem nagród był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach - Zdroju. Klasyfikacja końcowa 1. Przemysław Gepfert/Jan Mach, 2. Mateusz Janus/ Łukasz Janus, 3. Krzysztof Franek/ Jakub Turski, 4. Michał Flaszowski/ Jakub Dziadoń.

new / pless.pl, źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.