pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 maja 2016
  • wyświetleń: 6131

Sportowe odznaki dla Macieja Stiebra i Radosława Jelenia

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Pszczyńskiego dwóch działaczy sportowych - Maciej Stieber oraz Radosław Jeleń - zostało odznaczonych Brązową Odznaką "Za Zasługi dla Piłki Ręcznej".

Maciej Stieber i Radosław Jeleń
Maciej Stieber i Radosław Jeleń otrzymali odznaki za wybitne osiągnięcia w działalności zawodowej i społecznej w dziedzinie piłki ręcznej · fot. Powiat


- Wręczamy dwóm naszym zasłużonym działaczom odznaczenia za wspaniałą pracę z młodzieżą. Za dawanie im możliwości rozwoju. Gratuluję i dziękuję panom za tę pracę - powiedział Alfred Wrzeski, prezes Śląskiego Związku Piłki Ręcznej. - Myślę, że będzie to bodziec dla pozostałych działaczy, aby zachęcać młodzież do zajęcia się sportem - dodał.

Maciej Stieber, dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu w Pszczynie oraz Radosław Jeleń, pracownik POSiR-u od lat upowszechniają piłkę ręczną w powiecie pszczyńskim. POSiR rocznie organizuje kilkanaście zawodów dla młodzieży i amatorów, w których rywalizują zespoły oparte za zawodnikach nie tylko z powiatu pszczyńskiego, ale także z terenu Śląska. To m.in. organizowane od 2009 r. Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej, które rozgrywane jest już na czterech halach, turnieje o puchar dyrektora POSiR-u (8 edycji), młodzieżowe turnieje piłki ręcznej, turnieje piłki ręcznej plażowej, czy akcja "Szczypiorniak na Orlikach", organizowana m.in. przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Odznaczenia na sesji Rady Powiatu · fot. Powiat


- Dziękuję za to, że dzielicie się swoją pracą i pasją z tymi młodymi ludźmi i że tworzycie warunki do tego, abyśmy mogli być z was dumni - powiedział starosta pszczyński, Paweł Sadza gratulując odznaczonym ciężkiej pracy i zaangażowania.

Brązowa Odznaka przyznawana jest za wybitne osiągnięcia w działalności zawodowej i społecznej w dziedzinie piłki ręcznej.

ups, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.