pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 marca 2016
  • 28 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 6029

II Bieg Pawłowicki - za nami wspólne treningi

Za nami:

Bieg Pawłowicki coraz bliżej. Na niecały miesiąc przed biegiem Pawłowickim mamy już skompletowaną listę 300 zawodników, którzy 28 sierpnia pobiegną na 5 km.

Bieg Pawłowicki


Aby zachęcić do uczestnictwa w tym sportowym wydarzeniu, a przy okazji wspólnie potrenować, na terenie gminy odbyły się Pawłowickie Prowokacje, czyli treningi organizowane w poszczególnych sołectwach przez Sekcję Biegową RunTeam z Pawłowic i Gminny Ośrodek Sportu.

Spotkania i wspólne treningi z biegaczami z RunTeamu odbyły się już w Warszowicach, Krzyżowicach, Jarząbkowicach, Pielgrzymowicach i Golasowicach. Ostatni trening z biegaczami odbył się w niedzielę, 7 sierpnia, trasą Biegu Pawłowickiego.

Scenariusz treningu był podobny w każdym sołectwie: spotkanie o 9:30 przy strażnicy OSP, a potem bieg na dystansie 5 km wytyczoną trasą dla średniozaawansowanych i zaawansowanych, natomiast dla rozpoczynających przygodę z bieganiem - bieg na dystansie 2 km przeplatany marszem i marszobiegiem.
Wszystko pod czujnym okiem doświadczonych biegaczy z RunTeamu.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA