Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 lutego 2016
  • wyświetleń: 2262

Międzyośrodkowe zawody w kręgle

W piątek, 5 lutego ośrodek Środowiskowy Dom Samopomocy w Grzawie po raz kolejny zorganizował Międzyośrodkowe Zawody w Kręgle.

Międzyośrodkowe Zawody w Kręgle - 5.02.2016 · fot. Środowiskowy Dom Samopomocy w Grzawie


Do zawodów zaprosiliśmy przyjaciół z Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy przy Ośrodku Matka Boża Różańcowa z Pszczyny oraz ze Świetlicy Terapeutycznej z Pszczyny. W turnieju wzięło udział 16 zawodników na dwóch torach, po 8 zawodników na każdym. Po wylosowaniu numerów i swojego toru zawodnicy zaczęli bój o punkty. Emocje unosiły się w powietrzu, a do walki zagrzewał prowadzący zawody kierownik ŚDS Grzawa pan Jarosław Folek.

Po pierwszej rundzie zawodnicy wzięli udział w dwóch finałach. W finale A znaleźli się zawodnicy z największą ilością punktów i oni walczyli o pierwsze miejsce, w finale B walczono o dalsze miejsca. W trakcie trwania zawodów wszyscy mogli zregenerować siły przygotowanym przez gospodarzy poczęstunkiem.

Podsumowując, I miejsce zajął Jarek Wrześniewski ze Świetlicy Terapeutycznej, II miejsce Mirosław Machulec z WTZ, a III - Sylwester ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Grzawie. Otrzymali oni medale, dyplomy i cenne nagrody. Pozostali również dostali nagrody rzeczowe.

W tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy państwu Orlik, dzięki którym mogliśmy zakupić te wspaniałe nagrody. Dziękujemy również kierownikowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miedźnej z siedzibą w Woli za nieodpłatne udostępnienie kręgielni. Jesteśmy zaskoczeni wysokim poziomem gry uczestników, cieszymy się z radości, jakie te zawody dają naszym podopiecznym i mamy nadzieję - do zobaczenia za rok.

Agnieszka Kłoska, Agnieszka Kucz

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.