Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 5 października 2015
  • 6 października 2015
  • wyświetleń: 2384

W "13" dzieci wystąpiły dla dzieci

Po raz piąty zaprosiliśmy do "13" dzieci, aby zaprezentować im krótki koncert wierszy i piosenek przygotowany specjalnie dla nich. Tym razem naszymi gośćmi były głównie przedszkolaki ze swoimi opiekunami. Na scenie królowały przeróżne pluszaki przyniesione przez młodych wykonawców. Każde dziecko na "dzień dobry" otrzymywało mały słodki prezent.Dla naszych gości wystąpiły: Martynka i Karolina Olszowiec, Oliwia Rozmus, Agatka Szwedka (wiersze i piosenki), Julia Biela, Wiktoria Sołtys (piosenki), Ola Kiełkowska i Klaudia Kabocik (wiersze).

W „13” dzieci wystąpiły dla dzieci - 10.2015


Widzowie znakomicie się bawili i nawet niektórzy wychodzili na środek, aby przy dźwiękach wykonywanych piosenek potańczyć i pośpiewać razem z wokalistką. Było po prostu miło i wesoło.

Po zakończeniu koncertu każde dziecko obecne na widowni mogło wejść na scenę i do mikrofonu coś powiedzieć lub zaśpiewać. Nasi mali goście ochoczo korzystali z tej możliwości. Miejmy nadzieję, że spośród nich będziemy mogli też wybrać wykonawców na następne koncerty.

Kolejne spotkanie z młodymi widzami planujemy w środę, 21 października. Już dziś zapraszamy starszych przedszkolaków i młodszych uczniów na specjalnie dla nich przygotowany program. I po koncercie znów będzie okazja, aby chętni spośród widzów zaprezentowali się na scenie.

Renata Zborowska

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.