pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 6 czerwca 2013
  • 18 czerwca 2013
  • wyświetleń: 1805

Nordic walking w Goczałkowicach

25 osób uczestniczyło w II Marszu po zdrowie "Nordic Walking" dookoła goczałkowickich stawów, który odbył się w ubiegłą sobotę 15 czerwca. Na samym początku instruktor Tomek zdradził tajniki prawidłowego chodzenia z kijami, po czym przeprowadził krótką rozgrzewkę.

nordic walking
Z kijami zielonymi ścieżkami Goczałkowic-Zdroju · fot.


Startem marszu był parking przy hali sportowej, wyruszyliśmy osiedlowymi drogami w stronę boru, przeszliśmy stawy "maciek" dookoła podziwiając piękno kwitnącej przyrody, następnie kierowaliśmy się do leśniczówki skąd ulicą Polną udaliśmy się na metę, gdzie na uczestników czekała pyszna grillowana kiełbaska. Trasa mierzyła ponad 10 km, które pokonaliśmy w niespełna dwie i pół godziny. Oczywiście po powrocie wykonaliśmy mały "streching" aby uniknąć zakwasów. Po posiłku i uzupełnieniu płynów każdy z uczestników otrzymał certyfikat ukończenia marszu.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wzięcia udziału w tym projekcie, który poprzez wspartą dotacjami inwestycję w produkcję ekologicznej energii stwarza możliwość uzyskiwania dodatkowych dochodów.

new / pless.pl, źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA