Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 czerwca 2013
  • wyświetleń: 4187

Dofinansowanie na publikację

25 tysięcy złotych dofinansowania otrzyma gmina Pszczyna na wydanie publikacji "Dziedzictwo historyczno-kulturowe ziemi pszczyńskiej". Umowę na pozyskanie tych środków podpisano w Urzędzie Marszałkowskim.

Projekt nosi nazwę: Reintegracja wsi pszczyńskiej poprzez opracowanie oraz wydanie publikacji pt. "Dziedzictwo historyczno-kulturowe ziemi pszczyńskiej". Ma na celu promocję dziedzictwa historyczno-kulturowego na obszarze powiatu pszczyńskiego poprzez opracowanie oraz wydruk publikacji popularno-naukowej.

Ideą dzieła jest zachowanie dziedzictwa przyrodniczego, historycznego i kulturowego ziemi pszczyńskiej oraz zintegrowanie i aktywizację społeczności lokalnej (dzieci i ich rodziców, dziadków).

Jak wyjaśnia Urząd Miejski, publikacja będzie służyć umacnianiu więzi międzypokoleniowych oraz będzie dla dzieci i ich rodzin swoistym pomostem między przeszłością, współczesnością i przyszłością. Koszt całkowity tego projektu to 32.225 zł.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.