pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 12 czerwca 2008
  • wyświetleń: 4349

Kuba Piechocki w Rajdzie Uśmiechu

W sobotę 7.06.2008 wzięliśmy udział w 26 Rajdzie Uśmiechu. Była to oczywiście impreza, w której walka o cenne sekundy schodzi na drugi plan. Na pierwszym jest sprawienie przyjemności dzieciom podróżującym na gorącym prawym fotelu.

Kuba Piechocki w Rajdzie Uśmiechu


Bardzo zależało nam na wystartowaniu w tej imprezie i do ostatnich chwil gorączkowo walczyliśmy z samochodem, który sprawiał kłopoty. Wszystko zostało przygotowane na najwyższym poziomie i w sobotni poranek mogliśmy wyruszyć w pełni sprawnym samochodem na trasę rajdu. Bardzo dobrze, że pogoda nie sprawiła psikusa i od rana była słoneczna aura, która gwarantowała wszystkim świetną zabawę.

Odwiedziliśmy Pokazową Zagrodę Żubrów, Trzy Dęby, pszczyński rynek, ośrodek szkoleniowy LOK oraz przejechaliśmy przez koronę zapory zbiornika Łąka, udając się w kierunku Cyranki, gdzie nastąpiło uroczyste zakończenie wesołej imprezy. Śmiechu było co nie miara i jestem bardzo szczęśliwy, że mogliśmy wziąć udział w tym rajdzie i sprawić trochę przyjemności dzieciakom.

Pragnę wszystkim podziękować dzięki którym nasz start był możliwy, a w szczególności panu Dariuszowi Skrobolowi. Dziękuję za możliwość pokazania się przypadkowym przechodniom na płycie pszczyńskiego rynku, gdzie mogłem zaprezentować próbkę swoich umiejętności. Kto był ten widział, oby takich okazji pokazania się na rynku było więcej. Jeszcze raz dziękuje wszystkim ludziom, którzy przyczynili się do pojawienia uśmiechu na twarzach wszystkich dzieci.

Już 14.06.2008, czyli w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich na kryterium uliczne rozgrywane w Czechowicach-Dziedzicach. Start o godzinie 9.50, a trasa będzie przebiegać w ścisłym centrum miasta. Kolejna dobra okazja do ćwiczenia swoich umiejętności i dobrej zabawy. W chwili obecnej jesteśmy już przygotowani i czekamy na start.

Kuba Piechocki

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA