pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 6 czerwca 2019
  • 9 czerwca 2019
  • wyświetleń: 895

Rajd Ziemi Pszczyńskiej na odcinku Pawłowice - Suszec

Za nami:

W niedzielę, 9 czerwca od godziny 12.00 na drogach między gminą Pawłowice a gminą Suszec będziemy mogli zobaczyć emocjonujące rajdowe wyścigi.

Na odcinku Suszec-Pawłowice odbędzie się III Runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska - Rajd Ziemi Pszczyńskiej. O Puchar walczyć będą kierowcy nie posiadający licencji rajdowych. Impreza zostanie przeprowadzona w ciągu jednego dnia i składa się z 3 sekcji, czyli odcinków pomiędzy startem a metą.

Kierowcy wyruszą z Suszca i przejadą do Mizerowa, gdzie znajduje się jeden z odcinków specjalnych (3,93 km), następnie przejadą odcinkiem otwartym, czyli jako uczestnicy ruchu drogowego do Krzyżowic. Tutaj odbędzie się drugi odcinek specjalny o długości 3,50 km. W ten sposób zawodnicy przejadą trzykrotnie, pokonując 146,59 km, w tym 22,29 km prób na wspomnianych dwóch odcinkach specjalnych (Mizerów i Krzyżowice).

Zwycięzcy zostaną uhonorowani pucharami, które zostaną wręczone na pawłowickim Rynku o godzinie 20:30.

Rajd Ziemi Pszczyńskiej na odcinku Pawłowice - Sus

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA