pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 31 maja 2019
  • 28 września 2019
  • wyświetleń: 573

Największy na Śląsku festiwal muzyki Trap

Za nami:

Brewery Beat And Trap
Unikatowy I Prestiżowy festiwal jednoczący miłośników wszelkich gatunków muzycznych, zapewniający dobrą zabawę niezależnie od wieku. Widowiskowa impreza z udziałem najpopularniejszych wokalistów, artystów z doświadczeniem, a także wschodzących gwiazd i młodych talentów.

Kup bilet

Sobota, 28 września 2019 o godz. 18:00

Browar Obywatelski
Browarowa 7, Tychy


  
Brewery Beat ma na celu integrację fanatyków muzyki na żywo z całej Polski, jednocześnie gwarantując masę atrakcji, konkursów z wyjątkowymi nagrodami, fenomenalne jedzenie, pełen asortyment napoi oraz alkoholi, a przede wszystkim spotkanie swoich idoli . 
Poszukujesz niekonwencjonalnych brzmień? Zróżnicowanych gatunków i rozmaitych stylistyk, gdzie język muzyczny wiąże się z tańcem ? Dołącz do nas i pomóż nam stworzyć niepowtarzalne wydarzenie popularyzujące trendy ze świata muzyki.
Wystąpią:Ravgor I Covers I Miszel&Gianni I Sigma NGWM I Kabe I Major SPZ I Young Igi
Imprezę przed i po koncercie rozkręcać będzie Dj HirassProwadzenie: Sonar 

Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski


Brewery Beat And Trap

Marka Brewery Beat ma zaszczyt zaprosić na pierwszy w Tychach festiwal muzyki Trap, na którym przedpremierowo, swoją nową płytę zaprezentuję YOUNG IGI


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA