pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 9 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 494

[Iskra Pszczyna] Orliki: Wyjazdowe otwarcie

W sobotę pierwszy mecz Ligi Orlików rozegrała druga drużyna rocznika 2008. W wyjazdowym spotkaniu mierzyli się oni ze swoimi rówieśnikami reprezentującymi Znicz Jankowice.

Orliki: Znicz Jankowice - Iskra 06.04.2019
fot.


Komentarz trenera Pawła Oszka:
"Od początku spotkania stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką rywala po dobrych akcjach przeprowadzanych skrzydłami. Jednakże w niektórych sytuacjach zabrakło wykończenia. Z czasem udało nam się zdobyć trzy bramki, a dobrze dysponowany bramkarz Dawid zadbał o to, aby kontry gospodarzy nie przyniosły skutku. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 3-0. W drugiej połowie przytrafiło nam się kilka błędów, ale pokazaliśmy bardzo duże zaangażowanie, przez co mecz zakończył się korzystnym dla nas rezultatem 5-2.
Trzeba pochwalić wszystkich zawodników za dobrą postawę i walkę od pierwszej do ostatniej minuty. Na pewno znajdzie się kilka rzeczy do poprawy, ale "trening czyni mistrza", więc z nadzieją patrzymy w przyszłość."


Orliki: LKS Znicz Jankowice - MKS Iskra Pszczyna 06.04.2019 · fot.


LKS Znicz Jankowice - MKS Iskra Pszczyna 2:5
Bramki: Jakub Lazarek 2, Mateusz Grygier 2 i Szymon Górecki

MKS Iskra Pszczyna zagrała w skladzie:
Dawid Przybyło, Jakub Zakrzewski, Konrad Tendera, Pawel Kubski, Szymon Górecki, Jakub Witoszek, Martyna Strączek, Mateusz Grygier Damian Ślisz, Paweł Wybranczyk, Jakub Lazarek

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Paweł Oszek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA