pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 6 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 375

[Iskra Pszczyna] Orliki: Zadowalająca inauguracja

W piątkowe późne popołudnie na boisku w Pszczynie wiosenne rozgrywki rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2008. Podopieczni Szymona Furczyka zmierzyli się z zespołem LKS Rudołtowice.

Orliki: Iskra - LKS Rudołtowice 05.04.2019
fot.


Komentarz trenera Szymona Furczyka:
"Pierwsze spotkanie w ramach Grupy Mistrzowskiej Orlika Starszego było dla nas interesującym testem. W pierwszej połowie, gdy bardzo wysokim pressingiem wyszliśmy na rywala gra była dosyć rwana. Szybki odbiór, dwa, trzy kontakty i strzał, takie granie nie przyniosło skutku bramkowego. Określony sposób grania przeciwnika zmuszał nas do szybkiej decyzji na bardzo małej przestrzeni. Dopiero druga połowa, w której zostawiliśmy świadomie więcej miejsca przyniosła więcej bramek. Znakomita dyspozycja bramkarzy LKS Rudołtowice uratowała ten zespół przed wywiezieniem większego bagażu bramkowego. Stworzenie ponad 35 sytuacji strzeleckich może cieszyć, lecz trzeba pochylić się głębiej nad skutecznością. Za pozytyw tego meczu mogę bez wątpienia uznać świadomość zawodników co do naszego stylu gry. Przez cały mecz konsekwentnie wykonywali przedmeczowe zalecenia co skutkowało zdominowaniem meczu i stworzeniem wielu sytuacji. Inaugurację można uznać za zadowalającą, czekamy na następnego rywala - Siódemkę Tychy."

Orliki: MKS Iskra Pszczyna - LKS Rudołtowice 05.04.2019 · fot.


MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Blacha Kamil, Rodak Szymon, Rak Damian, Ficek Aleksander, Ryguła Kacper, Komraus Olaf, Pach Aron, Urbańczyk Filip, Grygier Karol

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Szymon Furczyk, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA