pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 września 2017
  • wyświetleń: 10984

Fitlady - nowy klub tylko dla kobiet, bez luster i męskich spojrzeń

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy wszystkie Panie do nowo otwartego klubu fitness Fitlady. Został on stworzony wyłącznie dla kobiet i to w każdym wieku.

Fitlady - Pszczyna ul. Bednorza 14,
FIT LADY - Pszczyna ul. Bednorza 14, · fot.


Fitlady to miejsce gdzie można miło spędzić czas z przyjaciółkami, a przy okazji zrobić coś pożytecznego dla siebie. Wspólne ćwiczenia umożliwiają rozmowy, nawiązanie nowych znajomości i wspólną zabawę, a przyjazna atmosfera, nastrojowa muzyka oraz indywidualna opieka instruktorek zmotywuje Cię do osiągnięcia lepszej formy i dobrego samopoczucia.

Fitlady to jedyny klub w Pszczynie dla kobiet oferujący m.in trening obwodowy.

Oferujemy niezwykle różnorodny trening przy minimalnym nakładzie czasu - tylko 30 minut 3 razy w tygodniu. Efektywne 30-minutowe sesje treningowe FITLADY wzmacniają wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a trening obwodowy FITLADY jest sprawdzoną kombinacją ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym, umożliwiającą spalenie nawet 450 kalorii podczas jednej sesji.

U nas nie ma sztywnych godzin treningu, nie musisz dopasowywać swojego planu dnia do grafiku klubu, rozpoczynasz ćwiczenia, kiedy Tobie to odpowiada dlatego nigdy nie spóźnisz się i nigdy nie przepadną Ci zajęcia. Po prostu przychodzisz i włączasz się do kręgu FITLADY. Wspólnie z innym klubowiczkami w przyjaznej atmosferze i z pomocą instruktorek, które czuwają nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i mobilizujących do działania, szybko osiągniesz zamierzone cele. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją oraz poprawisz swoje samopoczucie

Fitlady - Pszczyna ul. Bednorza 14,


Dodatkowo już na pierwszych zajęciach, wspólnie z trenerem ustalisz własne indywidualne cele. Po wstępnej analizie masy ciała zostaniesz uczestniczką Programu Kontroli Wagi I Doskonalenia Sylwetki. Właściwe odżywianie i wsparcie naszej kadry instruktorskiej, pozwoli Ci wytrwać w swoich postanowieniach.


Wśród pierwszych 30 klubowiczek w drodze konkursu zostanie wybrana jedna, która otrzyma 2-osobowy pobyt wakacyjny w 4- gwiazdkowym hotelu nad morzem czarnym!

---------

Fitlady
ul. Bednorza 14,
43-200 Pszczyna
tel.: 577 150 601
www.fitlady.pl

Godziny otwarcia :
Poniedziałek - Piątek godz. 9:00 -12:00 / przerwa / 16:00 - 20:00
Sobota godz. 9:00 -12:00
Niedziela - nieczynne