pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 23 września 2016
  • 14 listopada 2016
  • wyświetleń: 8512

[ZDJĘCIA, WIDEO] Warsztaty gospel i koncert charytatywny Kena Burtona

Znany brytyjski celebryta TV BBC, kompozytor, solista, juror i trener - Ken Burton - wystąpił w Pszczynie ze specjalnym koncertem solowym oraz osobiście poprowadził chór podczas III Warsztatów Gospel w Pszczynie.

Koncert finałowy III Warsztatów Gospel z Kenem Burtonem - 13.11.2016 r. · fot.


W czwartek, 10 listopada w Sali Koncertowej Hotelu Imperium w Pszczynie wystąpił Ken Burton, na co dzień występujący w TV BBC i w najlepszych na świecie salach koncertowych. Sam koncert miał szczególny, ekskluzywny charakter. Ken Burton, postanowił osobiście pomóc mieszkańcowi Chybia, Jarkowi Stawnickiemu, który został całkowicie sparaliżowany i stracił wzrok w jednym oku na skutek wylewu krwi do mózgu.

Koncert finałowy III Warsztatów Gospel z Kenem Burtonem - 13.11.2016 r. · fot.


Z kolei 11 listopada Ken Burton rozpoczął w Pszczynie sesje warsztatowe dla osób pragnących trenować wokal pod okiem samego maestro. Nie od dziś wiadomo, że warsztaty Kena Burtona należą do najlepszych swego rodzaju, co potwierdzali zgodnie uczestnicy poprzednich dwóch edycji, jakie miały miejsce w Polsce. W poprzednich edycjach Ken gościł w NOSPR (na koncercie finałowym było łącznie około 2000 osób) oraz ponownie w Katowicach i Chorzowie, wypełniając wszystkie dostępne miejsca.

Koncert finałowy III Warsztatów Gospel z Kenem Burtonem - 13.11.2016 r. · fot.


Warsztaty zakończyły się 13 listopada wspólnym koncertem uczestników oraz Kena Burtona w Kościele Ewangelickim w Pszczynie.Organizatorem imprezy był Salesmen Polska, współorganizatorem Hotel Imperium w Pszczynie, a impreza odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Pszczyny.

Więcej informacji o artyście znajdziecie pod adresem www.facebook.com/kenburtonmusicHotel "Imperium"

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 54

tel. 32 212-88-88
tel. 32 210-15-00
kom. 506-107-090

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.