pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 września 2014
  • wyświetleń: 1742

II Rajd GSB & Kulejące Anioły

Artykuł sponsorowany:

II Rajd GSB & Kulejące Anioły dobiega końca! Pozostało już tylko kilka dni wędrowania Głównym Szlakiem Beskidzkim.

Rajd GSB i Kulejące Anioły


Co dalej?

Po zejściu ze szlaku świetna zabawa! 30 września 2014r. zgromadzimy się na Rynku w Ustroniu, a tam... Piknik finałowy z udziałem podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym (PSOUU) w Pszczynie. Wszystkich miłośników dobrej zabawy zachęcamy do wzięcia udziału w pikniku!

Na pikniku będzie można wspomóc zbiórkę funduszy na dokończenie budowy Domu Kulejących Aniołów oraz wziąć udział w losowaniu upominków! Ponadto barwne i pełne radości występy Podopiecznych PSOUU z Pszczyny! O część gastronomiczną zadbał Sponsor- Urząd Miasta w Pszczynie, który ufundował ciepłą grochówkę, przygotowaną przez Państwową Straż Pożarną z Pszczyny.

A na budowie Domu Kulejących Aniołów trwają wciąż prace. Plan robót przewidzianych jeszcze na ten rok jest bardzo ambitny. Postępy w budowie przybliżają dzień, w którym przed podopiecznymi otworzą się drzwi wymarzonego Domu...

Wszystkie codzienne relacje z II Rajdu GSB & Kulejące Anioły znajdują się na stronie www.glownyszlakbeskidzki.pl oraz www.facebook.com/glownyszlakbeskidzkiwyprawa.